Az utolsó pillanatokig nyílt meccsen nyert a Feyenoord a Girona otthonában

Az előző idény spanyol meglepetéscsapata szerezte meg a vezetést, ám a Feyenoord szűk negyedóra alatt fordított, és még egy tizenegyest is kihagyott. A második félidő elején a Girona néhány centi híján egyenlített - les miatt a játékvezető érvénytelenítette a találatot. Az egyenlítés a 67. percben büntetőből sem jött össze a katalánoknak, Wellenreuther kapus jó irányba mozdult és szépen védett. És bár épp a holland van de Beek góljával csak meglett a 2-2, Krejci a nap második, a BL-idény harmadik Girona-öngólját lőtte, így a Feyenoord 3-2-re nyerni tudott.