Helytállt a Ferencváros a tartalékos Tottenham ellen, de végül az angol csapat győzött

Második mérkőzését is elvesztette a Ferencváros az Európa-liga főtábláján. Pedig a tartalékos angol Tottenham ellen az első félidőben több lehetőséget is kidolgoztak a zöld-fehérek, lesgóljuk is volt, aztán viszont Sarr az ellenfelet juttatta előnyhöz. A szünet után a helyzetek alapján már inkább a Tottenham állt közelebb a gólszerzéshez, Johnson például a kapufát találta el. A hajrában a Ferencváros, a közönség próbálta belehajszolni Abu Faniékat az egyenlítésbe, a magyar csapat támadásaiból azonban nem lett gól, Johnson kapufás találattal viszont eldöntötte a három pont sorsát. A legvégén Varga betalált, de ez már csak a szépítéshez volt elegendő (1-2).